Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OK

KONTAKTY

TRAILERS & FACILITY s.r.o. org. zl.
Kamenná 1203/16
Strečno
tel: +421901713526
napíšte nám

TOVAR V AKCII

Cena 40,70 EUR
skladom
Cena 58,30 EUR
na objednávku
Cena 891,00 EUR
na objednávku

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Cena 3,70 EUR
skladom
Cena 654,00 EUR
skladom
Cena 2 471,00 EUR
na objednávku

O spoločnosti Winterhoff

logo_winterhoff

Spoločnosť Winterhoff GMBH patrí s tromi výrobnými závodmi v Nemecku k predným výrobcom bezpečnostných komponentov pre prívesy a karavany v rámci firiem strednej veľkosti. Vďaka inovatívnemu prístupu a vývoji nových produktov v spojení s úsilím o maximálnu kvalitu nám patrí silná pozícia na celoeurópskom trhu. Spoločne s našimi partnermi z priemyslu a obchodu považujeme za svoju hlavnú úlohu ponúkať zákazníkom len tie najlepšie riešenia.


Ako rodinná firma sme si už viac ako 70 rokov vedomí svojej zodpovednosti voči obchodným partnerom a zamestnancom a neustále usilujeme o konzervatívny, dlhodobý rast. Kontinuita a stálosť, otvorenosť a spoľahlivosť, ale aj dynamika a radosť z inovácií - to sú hodnoty, ktoré vyznávame vo vnútri firmy aj smerom k našim partnerom a zákazníkom.


Vysoká kvalita výrobkov spoločnosti Winterhoff je v našom odvetví všeobecne známa a potvrdzujú ju aj početné externé ocenenia. Dlhodobé skúsenosti, spoľahliví zamestnanci, moderná výroba a logistika aj náš integrovaný systém riadenia kvality sú zárukou vysokého štandardu. Už od roku 1997 sme držitelia certifikátu TÜV Rheinland podľa DIN EN ISI 9001.